Mobilni telefon
+86-13273665388
Pozovite nas
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Visokokvalitetni filtar ulja s punim protokom P559000 za Donaldson

Kratki opis:

Visina: 300 mm
Vanjski promjer: 119 mm
Unutrašnji prečnik: 102 mm
Težina: 1.513 kg
Veličina navoja (inč): M95 x 2,5
Mjesto porijekla: Hebei, Kina
Marka: MST
Materijal: željezo+filter papir, papir i metal
Kvaliteta: Visoka kvaliteta
Vrijeme isporuke: 7-15 dana
Detalji o pakiranju: 1. Prilagođeno 2.Neutralno pakovanje 3.MST pakovanje
Garancija: 5000-10000 milja
HS kod: 8421230000


Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Unakrsne reference

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT rezervni dijelovi 2.11133
FIL FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD FILTERI Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516
MAHLE ORIGINAL OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Njemačka SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTERI 57746
WIX FILTERI 57746XD

LJK (1)
Prednosti naših proizvoda
(1) Ima dobru propusnost zraka i stabilne performanse.
(2) Veliki preklopni filter, više presavijajući filter papir.
(3) Filterski element ima veliku površinu i dug vijek trajanja.
(4) Veliki protok zraka i mali otpor čine motor snažnijim.
LJK (2)


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je