Mobilni telefon
+86-13273665388
Pozovite nas
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Kineski tvornički visokokvalitetni uljni filter 4283859 za HITACHI

Kratki opis:

Visina: 205 mm
Vanjski promjer: 118 mm
Unutrašnji prečnik: 98 mm
Veličina navoja (inči): 1 1/2-12 UNF
Mjesto porijekla: Hebei, Kina
Marka: MST
Materijal: željezo+filter papir, papir i metal
Kvaliteta: Visoka kvaliteta
Vrijeme isporuke: 7-15 dana
Detalji o pakiranju: 1. Prilagođeno 2.Neutralno pakovanje 3.MST pakovanje
Garancija: 5000-10000 milja
HS kod: 8421230000


Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Unakrsne reference

AGCO 30-3436861
CASE IH 1 240 892 H 1
CASE IH 289180A1
CASE IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
KAMIONI ZA HRANU Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
ZRAČNI RAFINER PL-734
AMC filter IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
COOPERS AZL 456
CROSLAND FILTERI 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FIL FILTER ZP 3173
FIL FILTER ZP 41
FIL FILTER ZP 50
FIL FILTER ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
HENGST FILTER H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE FILTER OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Njemačka SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
SIGURNI FILTER SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FILTERI 51649
WOODGATE WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Naša usluga

1. Zamjenski dijelovi s OEM kvalitetom .r
2. Uzorak naloga.
3. Odgovorit ćemo vam na vaš upit u roku od 24 sata.
4. nakon slanja, mi ćemo pratiti proizvode za vas svaka dva dana, sve dok ne dobijete proizvode. Kad ste dobili
robu, testirajte je i pošaljite mi povratnu informaciju. Ako imate pitanja o problemu, kontaktirajte nas, mi ćemo vam ponuditi
rešenje za vas.
oil (2)


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je